Doświadczenie
i pasja

Już ponad 20 lat budujemy nasze doświadczenie w Polsce szkoląc pracowników polskich firm oraz międzynarodowych koncernów, a także instytucji sektora publicznego. Mamy doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów rozwojowych z wykorzystaniem zaplecza informatycznego oraz form zdalnych.

MIĘDZYNARODOWY
KNOW-HOW

Nowe Motywacje są częścią grupy Schouten Global, globalnego lidera szkoleniowego, który jest naszym udziałowcem od 1997 roku i partnerem strategicznym. Tworząc programy merytoryczne korzystamy z doświadczenia międzynarodowego zespołu specjalistów, pracujących w 4 firmach na świecie.

HISTORIA NOWYCH
MOTYWACJI

Od założenia w 1996 r. Nowym Motywacjom przyświeca idea dostarczania usług rozwojowych, które będą odpowiedzią na zmieniające się potrzeby organizacyjne klientów. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom tworzymy dopasowane programy szkoleniowe, coachingowe, inicjujemy działania konsultingowe, prowadzimy projekty badawcze, proponujemy systemowe rozwiązania dla HR. Tworząc rozwiązania korzystamy z wiedzy i doświadczenia Schouten Global – międzynarodowej firmy, która od 1997 roku jest naszym udziałowcem i partnerem strategicznym. W czasach zmian dostosowujemy swoją ofertę i wykorzystywane formy do oczekiwań i możliwości organizacji.

Siła Grupy Nowe Motywacje to efekt synergii kompetencji i wspólnej filozofii pracy: Schouten GlobalNowe IntegracjeGrupa PMHR Logistic


1980

Założenie Schouten Global.


1996

Założenie grupy Nowe Motywacje


1997

Partnerstwo ze Schouten Global.


2002

Do Nowych Motywacji dołącza spółka Nowe Integracje, której specjalnością jest organizacja i prowadzenie eventów oraz imprez integracyjnych.


2007

Połączenie z Grupa 24 Sp. z o.o., specjalizujących się w projektach badawczych i doradczych współfinansowanych ze środków europejskich.


2009

Nowe Motywacje łączą się z HR Logistic. Główną misją spółki jest wsparcie logistyczne w zakresie organizacji dużych projektów oraz przygotowania materiałów szkoleniowych.


2010

Grupa PM, która posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami, stała się częścią Grupy Nowe Motywacje.


2016

Powołanie biznes unitów, odpowiadających głównym branżom naszych klientów, wraz z dyrektorami odpowiedzialnymi.


2017

Stworzenie działu EduTech, zajmującego się tworzeniem rozwiązań nowotechnologicznych dla klientów i pracującego nad przyszłością edukacji ludzi dorosłych.


2017

Nowe Motywacje wyłącznym przedstawicielem platformy edukacyjnej CrossKnowledge w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej.

Transformacja oferty na zdalne formy szkoleniowe w związku z pandemią COVID-19 – zmiana form szkoleniowych i procesu dydaktycznego oraz ich dostosowanie do aktualnych potrzeb organizacji.

NOWE MOTYWACJE
W LICZBACH

ok. 22000
uczestników

Ile osób szkolimy rocznie?

158
dni/m-c

Ile średnio mamy dni szkoleniowych w miesiącu?

30 000
km/m-c

Ile kilometrów średnio w miesiącu robią trenerzy?

ok. 50
trenerów

llu mamy trenerów w zespole?

ok. 24
ofert

Ile dedykowanych ofert przygotowujemy w miesiącu?

ok. 80
filiżanek dziennie

Ile filiżanek kawy dziennie pijemy w biurze?